Malenka je ryze český rodinný e-shop s dětským zbožím, za jehož vznikem stojí Michaela Málková, maminka sedmileté Márinky a čtyřletého Mikeše.

Míša spravuje web a sociální sítě, píše texty, vybírá produkty, jedná s dodavateli a odpovídá na vaše dotazy. Největší oporou je její manžel Michal, který zajišťuje sklad a připravuje balíčky k expedici. Márinka s Mikešem jsou zase skvělými rádci a nadšenými testovači našich produktů.  Myšlenka na založení e-shopu, který bude centralizovat výrobky pro každodenní péči o nejmenší děti, vznikla již po narození naší dcery. K realizaci vedla ještě důležitá cesta, na které jsme si sami ověřili, jaké věci rádi používáme, jaké se nám nejvíc líbí a hlavně, jaké přináší radost našim dětem i jejich kamarádům.

  Zásadním kritériem pro výběr konkrétních produktů je pro nás výroba v České republice. Jsme totiž přesvědčeni, že právě české výrobky patří mezi ty nejkvalitnější a nejkrásnější. Zároveň chceme podpořit právě české výrobce - ať už se jedná o renomované firmy s mnohaletou tradicí, malé rodinné společnosti či originální autorské projekty.

  Dbáme také na výběr materiálu, minimalizaci dopravních nákladů a ekologický dopad. Najdete tak u nás převážně bavlněné oblečení, dřevěné a papírové hračky, přírodní kosmetiku a pomůcky na přebalování vyrobené s ohledem na přírodu. Zároveň rádi recyklujeme, a tak k vám vybrané zboží může doputovat v krabici cestovatelce.

  Všechno nabízené zboží máme skladem, objednávky vyřizujeme obratem a zasíláme je ihned po uhrazení platby, většinou do druhého dne. Pokud se nám sejde více objednávek, může se dodání o 1 den protáhnout. Objednávky zasíláme pouze ve všední dny.

  Průběžně sledujeme novinky u českých výrobců a rozšiřujeme sortiment ve všech kategoríích.

  Věříme, že se vám u nás bude líbit a budete se k nám rádi vracet. Pro věrné zákazníky máme připravený bodový věrnostní systém a další výhody. Stačí se registrovat a příště už budete nakupovat výhodněji.

  Pokud jste český výrobce produktů pro nejmenší děti a rádi byste spolupracovali s e-shopem Malenka, neváhejte nás kontaktovat.